Het jaarverslag over het boekjaar 2013, waarin opgenomen de jaarrekening over 2013, is beschikbaar op de website van de vennootschap www.hydratec.nl/investor-relations/financiele-verslaglegging.
Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders
De algemene vergadering van aandeelhouders wordt gehouden op dinsdag 27 mei om 14.30 uur in het NH Hotel, Stationsstraat 75, 3811 MH te Amersfoort.
Vergaderstukken
De agenda en de toelichting zijn vermeld op de websites www.hydratec.nl en (vanaf 14 april) op www.securitiesinfo.com of aan te vragen bij de vennootschap: Postbus 328, 3800 AH Amersfoort of per e-mail: info@hydratec.nl.
Registratie/aanmelding:
Aandeelhouders die de vergadering wensen bij te wonen dienen hun voornemen via www.abnamro.com/evoting (vanaf 14 april) of hun bank of commissionair uiterlijk op 20 mei 2014 (voor 15.00 uur) kenbaar te maken. Het te ontvangen registratiebewijs dient als bewijs van toegang. Voor het verlenen van een stemvolmacht wordt verwezen naar de instructie op de websitepagina www.hydratec.nl/investor-relations/aandeelhoudersvergadering.
Profiel Hydratec Industries NV (Hydratec)
Hydratec is een industriële holding maatschappij met als activiteiten:
- Ontwerp en productie van Agri & Food systemen door Pas Reform Hatchery Technologies te Zeddam en LAN Handling Systems te Tilburg.
- Ontwerp en productie van elektronische bedieningspanelen (MMI) door Danielson Europe met productiefaciliteiten te Hardenberg en Aylesbury (UK).
- Ontwerp en productie van kunststofonderdelen en -verpakkingen door Timmerije en Euro Mouldings, met productiefaciliteiten te Neede en Nijverdal.
Hydratec Industries NV is genoteerd aan de NYSE Euronext Amsterdam NV
(ISIN NL0009391242, ticker: HYDRA.)